2, 136 / (19 - х) = 7,12

+3
Ответы (1)
  1. 21 мая, 11:40
    0
    7,12 (19 - х) = 2, 136

    135,28 - 7,12 х = 2,136

    7,12 х = 135,28 - 2,136

    7,12 х = 133,144

    х = 18,7