78542-64•84:14-5239:13-155=?

+5
Ответы (1)
  1. 8 июня, 12:49
    0
    1) 64·84=5376

    2) 5376:14=384

    3) 5239:13=403

    4) 78542-384=78158

    5) 78158-5239=72919