Примеры

54:9*13 8*8:14 48:2-18:9

72:8*11 9*9:3 64:8+84:4

+1
Ответы (1)
  1. 21 мая, 02:44
    0
    54:9*13=78

    72:8*11=99.

    8*8:14=4

    9*9:3=27

    48:2-18:9 = 22

    64:8+84:4=29