3,75 + (-2,11) + 1,36=

-4,27 + (-3,11) + (0,62) =

+3
Ответы (2)
  1. 9 июня, 01:48
    0
    3,75 + (-2,11) + 1,36=3

    -4,27 + (-3,11) + (0,62) = - 6,76
  2. 9 июня, 04:21
    0
    3,75 + (-2,11) + 1,36 = 3

    -4,27 + (-3,11) + (0,62) = - 6.76