Б) 25*7/15:7/3=

г) 5/9*2 1/4:20=

+1
Ответы (1)
  1. 9 августа, 08:34
    0
    Б) 25*7/15:7/3=35/3:7/3=5

    г) 5/9*2 1/4:20=5/4:20=1/6