9,88 : (6,7 - x) = 2,6

+4
Ответы (1)
  1. 14 января, 08:31
    0
    9,88: (6,7-х) = 2,6 6,7-х=9,88:2,6 6,7-х=3,8 х=6,7-3,8 х=2,9