70: (5/8+5/6) + (31/9-1/3) * (3/10) 2

+5
Ответы (1)
  1. 18 декабря, 05:20
    0
    70: (15/24+20/24) + (31/9-3/9) * 6/10=70: (35/24) + (28/9) * (6/10) = 48+28/5=48+5 3/5=53 3/5