17.8 - (11.7+14.8) - (3.5-12.6)

+4
Ответы (2)
  1. 29 июля, 19:20
    0
    1) 11,7+14,8=26,5

    2) 3,5-12,6=-9,1

    3) 17,8-26,5=-8,7

    4) - 8,7 - (-9,1) = 0,4
  2. 29 июля, 19:22
    0
    17.8-26.5+9.1=0.4