г) 5 • (810 : 9 - x • 3) - 40 • 8 - 5.

+5
Ответы (1)
  1. 6 декабря, 06:08
    0
    5 • (810 : 9 - x • 3) - 40 • 8 - 5 = 5 * (90-3 х) - 320 - 5=450 - 15 х - 325 = 125 - 15 х