3 х-4+2 х=6+2 х-4

50-7 у-16=3 у=16

5 х-6+х=2 * (х-1)

2 * (х-6) - х=3 х+4 х

+2
Ответы (2)
  1. 15 октября, 20:21
    0
    1, 5 х-4=2+2 х, х=2

    2, 34-7 у=3 у+16, у=1,8

    3, 6 х-6=2 х-2, х=1

    4, 2 х-12-х=7 х, х-7 х=12, х=-2
  2. 15 октября, 20:50
    0
    1) 5 х-2 х=4+6-4

    3 х=6

    х=6:3

    х=2