6+6+6+6+6+6+6+6+6+6-50=

+5
Ответы (2)
  1. 8 мая, 19:31
    0
    6+6+6+6+6+6+6+6+6+6-50=6*10-50=10
  2. 8 мая, 21:53
    0
    1) 6*10=60

    2) 60-50=10

    ответ: 10