8 - 4,2 / (25/14 - 1 4/21)

+4
Ответы (1)
  1. 21 ноября, 00:56
    0
    1) 25/14-1 4/21=25/14-25/21=25/42

    2) 4,2:25/42=21/5:25/42=21/45*42/25=98/125

    3) 8-98/125=7 27/125