6-у=3 (3 у-8) (5; у)

5 (у+1,2) = 7 у+4 (1; у)

4 (х-3) - 16=5 (х-5) (х; 3)

3 х-17=8 х+18 (х; 0)

11-5 у=12-6 у (-3; у)

4 у + (11,8-у) = 3,8-5 у (1; у)

3 х+16=8 х-9 (х; 1)

+3
Ответы (1)
  1. 30 мая, 15:41
    0
    6-у=3 (3-8)

    6-у=9 у-24

    10 у=30

    у=3

    проверка: 6-3=3*3-24

    3=3

    №2. 5 (у+1,2) = 7 у+4

    5 у+6=7 у+4

    2 у=2

    у=1

    проверка: 5 (1+1,2) = 7*1+4

    11=11

    №3. 4 х-12-16=5 х-25

    -х=28-25

    х=-3

    проверка4 (-3-3) - 16=5 (-3-5)

    -40=-40

    №4) 3 х-17=8 х+18

    -5 х=35

    х=-7

    №5) 11-5 у=12-6 у

    у=1

    №6) 4 у + (11,8-у) = 3,8-5 у

    4 у+11,8-у=3,8-5 у

    8 у=-8

    у=-1

    №7) 3 х+16=8 х-9

    -5 х=-25

    х=5