5/6+5/18 - (3 7/9-2 13/15)

+4
Ответы (1)
  1. 31 октября, 13:20
    0
    5/6+5/18 - (3 7/9-2 13/15=75/90+25/90 - (340/90-258/90) = 100/90-82/90=18/90=1/5=0,2

    ...