28: (32:16) * 10-20*7 + (7*9) : 63=

+4
Ответы (2)
  1. 28 июля, 16:47
    0
    28: (32:16) * 10-20*7 + (7*9) : 63=1
  2. 28 июля, 17:57
    0
    28: (32:16) * 10-20*7 + (7*9) : 63=1

    1) 32:16=2

    2) 28:2=14

    3) 14*10=140

    4) 20*7=140

    5) 140-140=0

    6) 7*9=63

    7) 63:63=1

    8) 0+1=1