14-13,2: (74/21-34/15)

+3
Ответы (2)
  1. 5 апреля, 06:35
    0
    14-13,2 (74/210-34/210) = 14-13,2:264=14-0,05=13,95
  2. 5 апреля, 08:25
    0
    14-13,2:44/35=14-10,5=3,5