2⁵ + 5³ = 6³ - 6² = 4³ / 8² + 2³ = (51 - 47) ³ * 10³ =

+5
Ответы (1)
  1. 10 декабря, 02:33
    0
    32+125=157

    216-36=180

    64:64+8=9

    64*1000=64000