14+7=? 28=7=? 32+7=? 45+7=? 53+7=? 66+7=? 79+7=?

+4
Ответы (1)
  1. 13 мая, 22:24
    0
    14+7=21

    28+7=35

    32+7=39

    45+7=52

    53+7=60

    66+7=73

    79+7=86