1) 111 - ((0,9744 : 0,24 + 1, 02) * 2,5 - 2,75 = ?

2) 200 - ((9,08 - 2,6828 : 0,38) * 8,5 + 0,84) = ?

+1
Ответы (1)
  1. 9 ноября, 10:38
    0
    1) 0.9744:0.24+1.02=5.08

    5.8*2.5=14.5

    14.5-2.75=11.75

    111 - 11.75 = 99,2=55