0,81:2,7+4,5 * 0,12-0,69=

+4
Ответы (1)
  1. 18 января, 08:52
    0
    0,81/2,7=0,3

    4,5*0,12=0,54

    0,3+0,54=0,84

    0,84-0,69=0,15