2 5/8 - 1 3/8

2 5/8 - 1 3/8

2 5/8 - 7/8

2 5/8 - 1 7/8

+2
Ответы (1)
  1. 26 ноября, 03:09
    0
    2 5/8 - 1 3/8 = 1 2/8

    2 5/8 - 7/8 = 2 5+8-7/8 = 2 6/8 = 2 3/4 = 2,75

    2 5/8 - 1 7/8 = 1 5+8-7/8 = 1 6/8 = 1 3/4 = 1,75