7 м3 дм-65 см=

6 дм8 см-48 см=

5 см-50 мм=

3 см5 мм-19 мм=

85 мм+12 см=

19 см+15 мм=

+2
Ответы (1)
  1. 27 июля, 01:04
    0
    730-65=665

    86-48=38

    5-0,5=4,5

    3,5-0,19=5,31

    0,85-12=-11,15

    19+0,15=19,15