Розважить ривняня 3x+5x+0.136=6.7

+5
Ответы (2)
  1. 24 апреля, 11:55
    0
    3 х+5 х=6,7-0,136

    8 х=6,564

    х=6,564:8

    х=0,8205
  2. 24 апреля, 15:02
    0
    3x + 5x + 0.136 = 6.7

    8 х + 0.136 = 6.7

    8 х = 6,564

    х = 0,8205