4.8 у+5.2=2.4 у - (2 у+9.2)

+1
Ответы (1)
  1. 19 ноября, 05:58
    0
    Подбирать долго)

    х=-2-4 у

    2 (-2-4 у) - 6 у=3

    -4-8 у-6 у=3

    -14 у=7

    у=-0,5

    х=0