3/4 - 1/6 = 5/6 - 4/9 = 4/45 - 1/30 = 17/18 - 11/12=

+2
Ответы (1)
  1. 27 марта, 18:24
    0
    3/4-1/6 = 7/12 5/6-4/9=7/18 4/45-1/30=1/18 17/18-11/12=1/36