35^-4.7 * 7^5.7 / 5^-3.7=

√2.8*√4.2 / √0.24=

+5
Ответы (2)
  1. 25 ноября, 05:09
    0
    35^-4.7 * 7^5.7 / 5^-3.7 = 0.00363027077 / 0.00259305055 = 1.4

    √2.8*√4.2 / √0.24 = 1.67332005307 * 2.04939015319 / 0.48989794855 = 7.0000000001
  2. 25 ноября, 07:22
    0
    35^-4.7 * 7^5.7 / 5^-3.7 = 1.4

    √2.8*√4.2 / √0.24=7