1) (a+9) в квадрате + 2 а (а+9) 3) х в квадрате (в - 2) + у (2-в) 5) (а+в) в кубе 7) м (х-у) - н (у-х) = ? 8) (х-у) в квадрате + х-у

+2
Ответы (1)
  1. 21 декабря, 02:15
    0
    (а+9) ² + 2 а (а+9) = (а+9) · (а+9+2 а) = 3 (а+9) (а+3). З