8,16 : (1,32 + 3,48) - 0,345 = ?

+3
Ответы (1)
  1. 29 ноября, 06:14
    0
    8.16 / (1,32 + 3,48) - 0,345=1,355

    1,32 + 3,48=4.8

    8.16/4.8=1.7

    1.7-0.345=1.355