32,6*5 1/4+1 1/5*8,5

+3
Ответы (1)
  1. 4 октября, 12:41
    0
    1) 32,6*5 1/4=32,6*5,25=171,15

    2) 1 1/5*8,5=1,2*8,5=10,2

    3) 171,15+10,2=181,35