2,02*0,45+5,0505*2+39,1*0,1

+5
Ответы (1)
  1. 24 февраля, 05:35
    0
    2,02*0,45+5,0505*2+39,1*0,1=14,92

    1) 2,02*0,45=0,909

    2) 5,0505*2=10,101

    3) 39,1*0,1=3,91

    4) 0,909+10,101=11,01

    5) 11,01+3,91=14,92

    Ответ: 14,92