1) 9 1/3 / 1 5/9-7.9

+5
Ответы (1)
  1. 10 апреля, 01:26
    0
    9 1/3 / 1 5/9 - 7.9 = 28/3 / 14/9 - 7.9 = 28/3 * 9/14 - 7.9 = 2 * 3 - 7.9 = - 1.9