64:4+4=

8*12:3-3=

60: (5*12) =

90:45+90:30=

17*5-17*4=

+1
Ответы (2)
  1. 7 января, 17:06
    0
    18+4=22

    96:3+3=32+3=35

    2+3=5

    85-68=17
  2. 7 января, 17:50
    0
    64:4+4=20.

    8*12:3-3=29.

    60: (5*12) = 1

    90:45+90:30=5

    17*5-17*4=17