Разложите на множители: а) 2 а-6; б) х2-у2; в) 25 а-ав2; г) 3 а2-6 а+3; д) 3 а2-3 в2 - а+в.

+3
Ответы (2)
  1. 11 апреля, 03:46
    0
    A) 2a - 6 = 2 (a - 3)

    б) x^2 - y^2 = (x - y) (x + y)

    в) 25a - ab^2 = a (25 - b^2) = a (5 - b) (5 + b)

    г) 3a^2 - 6a + 3 = 3 (a^2 - 2a + 1) = 3 (a - 1) ^2

    д) 3a^2 - 3b^2 - a + b = 3 (a - b) (a + b) - (a - b) = (a - b) (3a + 3b - 1)
  2. 11 апреля, 03:56
    0
    А) 2 а-6=2 а-2*3=2 (а-3)

    б) х^2-у^2 = (х-у) (х+у)

    в) 25 а-аb^2=a (25-b^2) = a (5-b) (5+b)

    г) 3 а^2-6 а+3=3 а^2-2*3 а+3=3 (а^2-2 а+1) = 3 (а-1) (а-1) = 3 (а-1) ^2

    д) 3 а^2-3b^2-a+b=3 (a^2-b^2) - (a-b) = 3 (a-b) (a+b) - (a-b) = (a-b) (3a+3b-1)