Вычислите!

48 489 + 72 655; 252 245 + 4 728 088; 5 388 226 - 2 881 622; 1 925 908 - 71 414; 20 134 * 3005; 70 342 * 700; 13 150 * 752; 459 * 90 012; 6520 * 8000; 5604 * 705; 162 : 54; 60 625 : 125; 166 496 : 32; 17 898 : 471; 380 665 : 95; 34 349 : 49

+2
Ответы (1)
  1. 3 мая, 21:27
    0
    48489+72665=121154; 252245+4728088=4980333; 5388226-2881622=2506604 1925908-71414=1854494; 20134*3005=60502670; 70342*700=49239400; 13150*752=988800; 450*90012=41315508; 6520*8000=52160000; 5604*705=3950820; 162:54=3; 60625:125=485; 166496:32=5203; 17808:471=38; 380665:95=4007; 34349:49=701