40 - (2550:204-6,9) * 6.7

+2
Ответы (1)
  1. 5 марта, 16:58
    0
    1) 2550:204=12,5

    2) 12,5-6,9=5,6

    3) 5,6*6,7=37,52

    4) 40-37,52=2,48