24/36 - (11/36-x) = 17/36

+2
Ответы (1)
  1. 30 сентября, 08:55
    0
    24/36 - 11/36 + х=17/36

    13/36+х=17/36

    х=17/36 - 13/36

    х=4/36=1/9