14/27 - (5/27 + 1/6) =

+5
Ответы (1)
  1. 6 апреля, 16:21
    0
    14/27 - 5/27 - 1/6 = 9/27 - 1/6 = 1/3 - 1/6 = 2/6 - 1/6 = 1/6