7,3 х-3,5+1,8 х=12-0,03

+2
Ответы (1)
  1. 3 июля, 23:35
    0
    7,3 х-3,5+1,8 х=12-0,03

    7,3 х+1,8 х=12-0,03+3,5

    9,1 х=15,47

    х=1,7