6800-1648:8+78X4=

...; ...

+3
Ответы (1)
  1. 25 декабря, 14:49
    0
    6800-1648:8+78*4=7318

    1) - 1648:8=-206

    2) 78*4=312

    3) 6800 - (-206) = 7006

    4) 7006+312=7318