1

- - 0,45=?

2

2

- + 2,5=?

5

3

- + 0,3=?

5

+1
Ответы (1)
  1. 4 февраля, 09:49
    0
    1/2 - 0,45 =

    = 0,5 - 0,45 = 0,05

    2/5 + 2,5 =

    =0,4 + 2,5 = 2,9

    3/5 + 0,3 =

    =0,6 + 0,3 = 0,9