9 9/28 - (4 5/21 - х) = 6 2/7

+4
Ответы (1)
  1. 18 марта, 00:23
    0
    9 9/28-4 5/21+х=6 2/7

    х=6 2/7-9 9/28+4 5/21

    х=44/7-261/28+89/21

    х=528/84-783/84+356/84

    х=101/84

    х=1 17/84