Вычислите (18 квадрати: 36) квадрати + 5 в кубе * 4

+4
Ответы (1)
  1. 22 июня, 02:58
    0
    1) 18*18=324 2) (324:36) 2=9*9=81

    3) 81+5 3=81+125=206 4) 206*4=824