0.9 (4 y*2) = 0.5 (3y-4) + 4.4

+3
Ответы (1)
  1. 7 мая, 10:44
    0
    7,2 у=1,5 у-2+4,4

    5,7 у=2,4

    х=2 4/10:5 7/10

    х=24/57=8/19