x:1 3/5=3 2/7:2 22/35

+3
Ответы (1)
  1. 8 июля, 03:52
    0
    Х: 1 3/5=3 2/7 : 2 22/35

    х: 8/5=23/7 : 92/35

    х*92/35=23/7*8/5

    х*92/35=184/35

    х=184/35:92/35

    х=184/35*35/92

    х=2