5 3/16 - 2 2/3 = 2 3/14 - 1 1/7 = 3 - 1 4/11 = 5 3/7 - 4 = 6 - 8/9 =

+1
Ответы (1)
  1. 5 ноября, 19:13
    0
    5 3/16-2,2/3 = 83/16-8/3=249/48-208/48=121/48 = 2 25/48

    2 3/14-1 1/7 - 31/14-8/7=31/14-16/14=5/14

    3-1 4/11=1 7/11

    5 3/7 - 4 = 1 3/7

    6 - 8/9 = 5 1/9