56+х=84, х-53=38,48-х=22, х+24=63,47-х=18, х-47=18,24 дм: 8 дм, 24 дм: 6, 6 м-3 дм, 5 дм х8, 3 дм-2 см, 3 см+6 дм

+4
Ответы (1)
  1. 3 июня, 12:15
    0
    84-56=28, 53+38=91,48-22=25, 63-24=39,47-18=29,47+18=65,24 дм/8 дм=3 дм, 24 дм/6=4,6 м-3 дм=5 м7 дм, 5 дм*8=40,3 дм-2 см=2 дм8 см, 3 см+6 дм=6 дм3 см