5.2*2.3 + (12.8-11.36) : 0.6

+4
Ответы (1)
  1. 10 июля, 07:08
    0
    1) 12.8-11.36=1.44

    2) 5.2*2.3=11.96

    3) 1.44:0.6=2.4

    4) 11.96+2.4=14.36