C+6/6=2; x-5/8=5/8; y:1 1/2=4

+1
Ответы (1)
  1. 18 мая, 04:27
    0
    С=2-6/6

    С=2-1=1

    х=5/8+5/8=10/8=5/4=1 1/4

    у=1 1/2*4=3/2*4=2*3=6