1) 7,12*0,35+7,12*0,65; (2) 1,2*52,6-52,2*1,2

+4
Ответы (2)
  1. 27 января, 12:34
    0
    1) (0,35+0,65) * 7,12=1*7,12=7,12

    2) (52,6-52,2) * 1,2=0,4*1,2=0,48
  2. 27 января, 15:33
    0
    1) 7,12*0,35+7,12*0,65; = 7.12

    2) 1,2*52,6-52,2*1,2=0.48