6003 * (24396:76-319+26) = ?

+4
Ответы (1)
  1. 21 июля, 18:04
    0
    1) 24396 : 76 = 321

    2) 321 - 319 = 2

    3) 2 + 26 = 28

    4) 6003 * 28 = 168084